We zoeken weer nieuwe muzikale talentjes!

Na een periode van online lessen vanwege de coronacrisis zijn we deze week weer begonnen met individuele lessen “in het echt”, superfijn! Ook straks in het nieuwe schooljaar is er bij Zeelandia weer plek voor de jongste muzikantjes die dan in groep 3 en 4 zitten.

Onze docenten Christa en Arno leren de kids de eerste beginselen van melodie en ritme op blokfluit of slagwerk. Afhankelijk van de dan geldende corona-maatregelen individueel of als het dan weer mogelijk is in kleine groepjes. Hartstikke leerzaam en superleuk!

Wanneer je kind het leuk lijkt om in het nieuwe schooljaar te starten met muzieklessen, stuur dan een mailtje naar yelzen@gmail.com om je kind op te geven of voor meer informatie. Uiteraard is het altijd mogelijk om eerst een vrijblijvende proefles te volgen.