Mooie items te koop waarmee u het goede doel kunt ondersteunen!

Zoals bekend hebben Prins Mark d’n Urste, Prinses Fenna en Adjudant Jelle van De Smouskes dit jaar gekozen om geld in te zamelen voor de aankoop van muziekinstrumenten voor Muziekvereniging Zeelandia ten behoeve van het muziekonderwijs op alle Zeelandse basisscholen.

Een geweldig doel waar alle kinderen van de Zeelandse basisscholen van profiteren!

Ook dit jaar zullen er weer een aantal mooie items te koop zijn waarmee u het goede doel kunt ondersteunen: Een enige echte “Zèlland” das, die natuurlijk goed van pas komt met dit winterse weer én straks met de carnaval! En een heuse Zeelandia bidon, want van muziek maken krijg je dorst!

De artikelen zullen in ieder geval verkocht worden op de volgende momenten:

  • Zaterdag 6 januari: Kaartverkoop pronkzittingen (Herberg D’n Brouwer)
  • Zaterdag 20 januari: Pronkzitting ‘Bij ons in Zelland’ (De Heische Tip)
  • Zondag 21 januari: Pronkzitting ‘Bij ons in Zelland’ 65+ (De Heische Tip)
  • Zaterdag 27 januari: Pronkzitting ‘Bij ons in Zelland’ (De Heische Tip)
  • Zondag 28 januari: Jeugdpronkzitting (De Heische Tip)

Wanneer er nieuwe data en locaties bij komen waar de spullen voor het goede doel verkocht gaan worden, dan laten we dit via Facebook weten.

We hopen natuurlijk op jullie gulle bijdrage, want een muzikale jeugd heeft de toekomst!