Zeelandia’s Muziek Fabriek: We zoeken weer nieuw muzikaal talent uit groep 3 en 4!

Straks in het nieuwe schooljaar is er bij Zeelandia weer plek voor de jongste muzikantjes die dan in groep 3 en 4 zitten. Onze docenten Christa en Arno leren de kids in kleine groepjes de eerste beginselen van melodie en ritme op blokfluit of slagwerk. Hartstikke leerzaam en superleuk!

Om uw kind zelf te laten ervaren hoe leuk deze lessen zijn, kunt u nog dit schooljaar gratis een proefles slagwerk of blokfluit volgen, en wanneer ze het leuk vinden kunnen ze in het nieuwe schooljaar starten met de muzieklessen. Stuur een mailtje naar yelzen@gmail.com om uw kind op te geven of voor meer informatie.

Mocht u nog dit schooljaar gebruik willen maken van een gratis en vrijblijvende proefles, geef uw kind dan op voor eind mei 2019.