Zeelandia in de klas

Al jarenlang verzorgd Zeelandia muzieklessen in een aantal klassen op de Zeelandse basisscholen. Docenten van onze eigen opleiding komen in de klassen om op de leerlingen de eerste muzikale beginselen van ritme, melodie en muzikaliteit bij te brengen. Dit jaar hebben we deze lessen voor het eerst kunnen aanbieden op zowel Vlasgaard, Wizzert als ’t Oventje. Docenten Christa en Frank hebben goed hun best gedaan om kinderen te enthousiasmeren voor muziek en de lessen zijn allemaal afgesloten met een leuke workshop waarbij de kids zelf een reeks aan instrumenten konden uitproberen: wat een feest!!

Het kan niet anders dan dat er kinderen enthousiast geworden zijn om nu ook zelf een instrument te gaan bespelen. Bij Zeelandia is dat al mogelijk vanaf groep 3. Neem contact op met Yolanda van den Elzen via yelzen@gmail.com of 0486-453373  (na 18.00 uur). Wanneer u nu aanmeldt, kunnen de lessen begin van het komend schooljaar van start gaan. Ook volwassenen zijn natuurlijk meer dan welkom bij onze opleiding!!